Uroda

Kolczyk twister

Piercing to bez wątpienia ponadczasowy sposób na wyrażenie siebie i uzewnętrznienie swojego charakteru. Możliwości przekłuwania różnych części ciała są dziś ogromne. Profesjonaliści w salonach piercingu z pewnością wykonają przekłucie w sposób higieniczny i bezpieczny. Zadbają też o to, by dobrać kolczyk adekwatnie do miejsca, w którym zrobiliśmy dziurkę.

Kolczyk twister – jak wygląda?

Twistery to kolczyki o bardzo oryginalnym kształcie. Sposobem obsługi przypominają bardziej powszechną sztangę. Jest to pręcik przebiegające między dwiema nakrętkami. Pręt jest zakręcony na kształt spirali, zaś zakrecane końcówki mają zwykle kształt kuleczek. Aby założyć kolczyk twister, wystarczy odkręcić jedną z nakrętek, przełożyć spiralny trzon przez kanał przekłucia, a następnie dokładnie zakręcić kulkę, by zabezpieczyć kolczyk przed wypadnięciem.

Do jakich części ciała kolczyk twister?

Oryginalny kształt tego rodzaju kolczyków sprawia, że chce się je wyeksponować i zapewnić im miejsce, które będzie równie wyjątkowe, jak one same. Jeżeli zdecydujemy się na twister, piercing koniecznie należy wykonać w profesjonalnym studiu. Jest to tym bardziej ważne, że na taki kształt kolczyka decydujemy się często przekłuwając bardzo delikatne części ciała.

Twister to biżuteria, którą zazwyczaj przyozdabia się wargę. W tym delikatnym miejscu twister prezentuje się wyjątkowo korzystnie. Inną popularną lokalizacją jest ucho, a konkretnie jego górna chrząstka lub helisa.

Decyzja o użyciu w piercingu kolczyka twistera będzie dobra dla osób, które mają bardzo silnie rozwiniętą potrzebę wyróżniania się z tłumu. Jego nietypowy kształt będzie stanowił doskonałą ozdobę i z całą pewnością spowoduje, że nosząca go osoba wyróżni się z tłumu.

Możesz również polubić…