Uroda

Plug piercing – czym jest i jak się go wykonuje?

Plug piercing nie od dzisiaj cieszy się dużym zainteresowaniem. Wiele osób bardzo chętnie sięga po kolczyki plugi, które prezentują się niezwykle oryginalnie. Miejmy na uwadze konieczność wybrania salonu, w którym zostanie fachowo wykonane przebijanie uszu. Jak właściwie wyglądają plugi do uszu? Jakie posiadają zalety? Dlaczego warto wybrać plug do ucha?

Plugi do uszu

Tunele są bardzo rozpowszechnionym typem kolczyków, które umieszczane są w małżowinach usznych, na płatkach uszu. To miejsce, gdzie nie istnieje chrząstka, dlatego może zostać zachowana elastyczność i dobrany taki rozmiar, jaki spełnia nasze oczekiwania. Uzyskanie otworu na plug wymagało będzie zastosowania spirali oraz rozpychacza. Obie te metody są bardzo bezpieczne i potrafią zniwelować ryzyko zbierania się fałd skórnych, które mogłyby doprowadzić do powstania tak zwanego blow-outu. Plugi w uszach prezentują się bardzo gustownie oraz dodają charakteru noszącej je osobie.

Plug piercing

Taki piercing musi być wykonywany przez mające spore doświadczenie osoby, które znają się doskonale na własnej profesji. Wybranie odpowiedniego salonu wykonującego piercing, nie stanowi łatwego zadania. Na początku warto się zastanowić, jakie rezultaty planujemy uzyskać. Następnym krokiem powinno być odnalezienie specjalisty wykonującego ten rodzaj piercingu. Kolczyki plugi możemy bez problemów zakupić w sklepach internetowych, gdzie spora oferta daje dużo możliwości. Dzięki takim ozdobom, na pewno uda się nam podkreślić własną indywidualność.

 

Możesz również polubić…