Uroda

Kremy do twarzy – co warto o nich wiedzieć? Jakość, wygoda stosowania, a może jedno i drugie?

O pielęgnacji skóry twarzy można mówić wiele. Każdy ma swoje sposoby na utrzymanie cery w dobrej kondycji – ulubione kosmetyki, codzienne rytuały i wiele innych. Nie da się ukryć, że stosowanie różnego rodzaju kremów należy do podstaw. Czym kierować się przy ich wyborze? Czy uniwersalność kremu The Ordinary łączy się z jego skutecznością?

Dobry krem to podstawa pielęgnacji twarzy

Nie da się ukryć, że krem do twarzy to codzienność wielu osób – bez niego skóra nie byłaby elastyczna, nawilżona oraz ochroniona przed czynnikami zewnętrznymi. Tak – z pozoru – błahy produkt ma więc spore znaczenie w codziennym życiu, ma też niemały wpływ na kondycję skóry. Dlatego tak istotne jest, by nie wybierać pierwszego lepszego kosmetyku z półki sklepowej, tylko kierować się pewnymi zasadami. Dobry krem nie musi być drogi, najważniejsze, by posiadał bezpieczny skład oraz był odpowiedni dla wymagań danego typu cery. Z określeniem rodzaju skóry często bywa problem – głównie ze względu na to, że jej cechy mogą się zmieniać w zależności od stanu zdrowia, pielęgnacji czy diety. Wtedy warto sięgnąć po produkt, który jest przystosowany do każdego typu cery – od tłustej, do wrażliwej i suchej. Takie właściwości posiada krem The Ordinary – Natural Moisturizing Factors + HA. Jak działa?

Krem uniwersalny – czy to ma sens?

Wiele osób opiera się przetestowaniu kosmetyków, które są przeznaczone dla wszystkich typów cery, myśląc, że nie posiadają wielu pozytywnych właściwości. Jest to krzywdząca opinia, bowiem takie produkty mogą znacznie ułatwić codzienną pielęgnację i skutecznie zadbać o stan skóry. The Ordinary krem do twarzy z kwasem hialuronowym ma działanie:

– nawilżające,
– uelastyczniające,
– zmiękczające naskórek,
– odbudowujące i ochronne.

Powyższe właściwości są kluczowe dla każdego typu cery, co pozwala umieścić The Ordinary krem na dzień w czołówce kosmetyków uniwersalnych, które warto mieć w swojej kosmetyczce.

Możesz również polubić…