tragus
Wyposażenie

Co warto wiedzieć o kolczykach tragus?

Tragus jest to rodzaj piercingu, który doskonale spełnia oczekiwania wielu osób. Przekłucie znajduje się tutaj w chrząstce, blisko wejścia ucha. Zazwyczaj wybierane są kolczyki w formie małych kółek lub krótkich labretów z ozdobnymi elementami. Czym cechuje się kolczyk tragus? Gdzie znajdziemy ciekawą biżuterię tego typu?

Tragus piercing

Tragus piercing nie bez powodu jest tak popularny wśród wielu miłośników piercingu. Wybór kolczyków w tym wypadku jest dosyć duży i daje nam wiele możliwości. Unikalne kolekcje przyciągają uwagę oraz dodają pewności siebie. Jakie kolczyki tragus z Crazyneedles są godne uwagi? Postawić można przykładowo na klasyczne kółko, labret ze stali chirurgicznej, oryginalne wzory z motywami zwierzęcymi, kształt serca, labret z trójkątem itp. Pamiętajmy o tym, że kolczyk tragus z powodzeniem zakupimy w internetowym sklepie.

Co warto wiedzieć?

Co trzeba wiedzieć o piercingu tragus? Polega on na przekłuciu chrząstki, przy czym ból nie trwa długo i nie jest tak straszny, jak może nam się wydawać. W tym wypadku czas gojenia wynosi zazwyczaj 2-3 miesiące. Jest to jednak zależne od danej osoby. Tragus powinniśmy przemywać dwa razy na dzień, a po wyleczeniu warto zmienić kolczyk tragus. Wymiana kolczyka może być dosyć trudna, gdyż jest on umiejscowiony w małej chrząstce w uchu. Jeżeli zmieniamy biżuterię przed lustrem w naszej łazience, zatkajmy odpływ umywalki korkiem, tak aby nie utracić cennej biżuterii. Wyjątkowe kolczyki tragus cieszą się dużą popularnością na rynku i świetnie się prezentują.

Możesz również polubić…