Włosy

Farba do włosów Loreal Excellence – szybki sposób na zmianę wizerunku!

Każda kobieta chce wyglądać dobrze. Często wiele pań chce coś szybko zmienić, ale niekoniecznie wydawać przy tej okazji duże pieniądze. Można dokonać tego w domu, a wystarczy dobra farba do włosów i trochę czasu. Czy farbowanie włosów w domu jest proste?

Trwała koloryzacja w domu

Pójście do fryzjera jest przyjemnością, ale nierzadko dużym wydatkiem. Producenci kosmetyków oferują szeroką gamę profesjonalnych farb do włosów, które można z łatwością samodzielnie w domu nałożyć i zmienić całkowicie image. W ciągu zaledwie kilkudziesięciu minut można wyglądać zupełnie inaczej i poczuć się wyjątkowo. Jeśli wybierze się profesjonalną farbę, to włosy dodatkowo będą odżywione, lśniące i delikatne. Farby z serii Loreal Excellence nie tylko pozwalają uzyskać trwałą koloryzację, ale także chronią skórę głowy, wygładzają włosy i je pielęgnują.

loreal excellence

Jak przygotować włosy do koloryzacji?

Farbowanie włosów w domu nie jest trudne. Nie ma konieczności przygotowywania żadnych miseczek, pędzelków czy rękawiczek. Wszystko można zrobić przy użyciu dołączonych do farby aplikatorów, które ułatwiają koloryzację. Farba Loreal Excellence powinna zostać nałożona najpierw na skórę w celu przeprowadzenia testu alergicznego. Po upływie dwóch dni można przystąpić do koloryzacji. Na początek na włosy nakłada się serum ochronne, a dopiero potem farbę, która powinna pozostać na włosach przez 30 minut. Po upływie tego czasu należy umyć włosy szamponem i nałożyć maseczkę. To wszystko! Włosy wystarczy wysuszyć i można cieszyć się pięknym kolorem przez długi czas.

Koloryzacja w domu — zalety

Farbowanie włosów w domu jest przede wszystkim znacznie tańsze niż wizyta u fryzjera. Jeśli wybierze się profesjonalną farbę, to można liczyć na doskonały efekt jak z najlepszego salonu fryzjerskiego. W przypadku farby Loreal Excellence koloryzacja jest banalnie prosta. Dzięki dołączonemu do zestawu aplikatorowi nie są potrzebne dodatkowe akcesoria. Dobra farba to także gwarancja, że włosy będą wyglądać lśniąco, a kolor nie zblaknie. To też ciekawy sposób na babski wieczór.

Możesz również polubić…