Olivia Garden szczotka z dzika
Włosy Wyposażenie

Szczotka do włosów z dzika – czy warto mieć ją w domu?

Szczotki z włosiem dzika, już kilka lat temu ugruntowały swoją pozycje na rynku fryzjerskim. Początkowo wydawały się jedynie chwilowym trendem i nic nie zapowiadało, by na dłużej zagościły w domach Polek. Jednak z czasem ich dobroczynny wpływ na włosy, szeroko zaczęły komentować rozmaite blogerki, a coraz więcej firm decydowało się na włączenie produktu do stałej oferty. Również popularna firma, jaką jest Olivia Garden, wyszła na przeciw oczekiwaniom klientów.

Jakie korzyści wynikają z korzystania z tej szczotki?

Olivia Garden szczotka z dzika

Użytkownicy wskazują na rozmaite korzyści, wynikające z regularnego szczotkowania włosów wspomnianą szczotką. Produkt ma przede wszystkim nie niszczyć włókien włosów, a wręcz przeciwnie- nadawać włosom blasku i objętości. Szczotki do włosów z dzika są również popularne ze względu na to, że zapobiegają nadmiernemu elektryzowaniu włosów. W internecie można znaleźć mnóstwo opinii zadowolonych klientów, którzy dzięki zmianie klasycznej szczotki na szczotkę do włosów z dzika, uporali się ze zniszczonymi włosami. Eksperci podkreślają natomiast, że podstawowym budulcem szczeciny dzika jest keratyna- podobnie jak włosów człowieka. Właśnie dzięki temu szczotka ta ma tak dobrze się sprawdzać.

Jakie szczotki z włosiem dzika ma Olivia Garden w swojej ofercie?

Olivia Garden oferuje chociażby takie modele jak EcoHair, NanoThermic Ceramic, czy Finger Brush Combo. Pierwszy z modeli cechuje wykonanie z naturalnego bambusa. Dzięki takiemu rozwiązaniu, szczotka ta może być idealnym prezentem dla osoby, której bliskie są ekologiczne idee. Druga propozycja wyróżnia się możliwością stylizowania włosów na ciepło. Natomiast pod trzecią nazwą kryje się szczotka z dzika, która nie tylko rozczesuje włosy, ale i delikatnie masuje głowę. Każda ze szczotek (choć łączy je włosie dzika) ma inne zastosowanie, dlatego też powinna zostać dopasowana do rodzaju i stanu włosów.

Podsumowując, szczotka z włosiem dzika, to ciekawy i wielofunkcyjny produkt, który znajduje zastosowanie zarówno w ramach domowego, jak i profesjonalnego użytku. Ponadto stanowi dość konkurencyjną alternatywę dla standardowych szczotek.

Możesz również polubić…