Montibello
Włosy

Montibello – profesjonalna pielęgnacja włosów w Twoim domu

Celem Montibello jest dostarczenie Ci najlepszych kosmetyków do pielęgnacji skóry i włosów, niezależnie od tego, czy chodzi o maseczkę do twarzy zaprojektowaną specjalnie dla skóry trądzikowej, czy o intensywną kurację nawilżającą, która przywróci suchym włosom blask i lśnienie. Poznaj popularne produkty marki do pielęgnacji włosów.

Montibello Reset My Hair Treatment Plus 5 – pielęgnacja włosów z kompleksem białek roślinnych

Montibello Reset My Hair Treatment Plus 5 to rewolucyjny produkt do pielęgnacji włosów, który zawiera kompleks protein roślinnych, ekstrakt z jagód Goji i inne naturalne składniki, które odżywiają skórę głowy i wzmacniają włosy.

Kuracja pomaga odbudować zdrowe mieszki włosowe od wewnątrz, głęboko je nawilżając dzięki unikalnej mieszance białek roślinnych. Zmniejsza również łamliwość włosów spowodowaną nadmierną stylizacją lub uszkodzeniami termicznymi, zwiększając jednocześnie ich elastyczność, dzięki czemu włosy stają się bardziej podatne na układanie.

Wyciąg z jagód goji zawarty w tej formule to bogaty w antyoksydanty składnik, który pomaga zwalczać przedwczesne siwienie oraz zapewnia korzyści przeciwstarzeniowe, takie jak miejscowa redukcja zmarszczek.

Produkt wzmacnia osłabione włosy na poziomie komórkowym, co może pomóc w zapobieganiu rozdwajaniu się końcówek.

Intensywna maska Montibello Repair active – zadbaj o regenerację włosów dzięki masce z ceramidami

Maska Montibello Repair Active to zaawansowany produkt przeznaczony do intensywnej regeneracji zniszczonych włosów. Zawarte w masce ceramidy działają jak bariera ochronna, która pomaga zatrzymać wilgoć, zapewniając jednocześnie siłę i elastyczność. Dzięki temu włosy stają się bardziej miękkie, gładkie i błyszczące niż wcześniej. Białko Quinoa odżywia Twoje włosy, które zostały osłabione. To dynamiczne połączenie zawiera również specjalny mediator zwany „systemem transportowym”, który dostarcza składniki aktywne bezpośrednio tam, gdzie są najbardziej potrzebne – zapewniając maksymalne korzyści bez uszkadzania delikatnych włosów.

Duży wybór tych i innych produktów Montibello możemy znaleźć na https://bellita.pl/montibello

Możesz również polubić…