pyłek do paznokci
Paznokcie

Na jakie pyłki do paznokci warto się zdecydować?

W jakie sposób przedstawicielki płci pięknej mogą przyczynić się do urozmaicenia stylizacji swoich paznokci? Doskonałym rozwiązaniem mogą być specjalne pyłki. W najprostszym możliwym ujęciu dzięki wspomnianym produktom manicure może nabrać zupełnie innego charakteru. Jakie kwestie powinno się wziąć pod uwagę wybierając pyłki do paznokci?

Rodzaje pyłków do paznokci

Obecnie oferta omawianych pyłków do paznokci jest zdecydowanie szersza, niż mogłoby się wydawać. Kobiety mogą znaleźć w internetowych i stacjonarnych sklepach kosmetycznych dziesiątki rodzajów tego typu produktów. Godny uwagi jest fakt, że każdy z nich pozwoli na uzyskanie zupełnie innego rezultatu na płytce.

Holo

Warto zaznaczyć, że pyłki na paznokcie umożliwiające uzyskać efekt holo są obecnie jednymi z najczęściej wybieranych przez kobiety. Ich aplikacja jest przede wszystkim niezwykle prosta. Ponadto pyłki mogą mienić się praktycznie wszystkimi kolorami tęczy. Należy wetrzeć je w warstwę dyspersyjną lakieru hybrydowego, by cieszyć się ze spektakularnego rezultatu.

Syrenka

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że tego rodzaju pyłek do paznokci z makear.pl będzie w stanie oczarować nawet najbardziej wymagającą miłośniczkę stylizacji paznokci. Do najczęściej wymienianych atutów syrenki przez przedstawicielki płci pięknej należy zaliczyć zmianę barwy w wyniku ekspozycji na światło. Oznacza to, że pyłki tak samo jak syreni ogon będą fantastycznie odbijały się na słońcu.

Neon

Bardzo trudnym zadaniem będzie przejście obojętnie obok tych paznokci. W najprostszym możliwym ujęciu efekt neonu jest oryginalny. Nie można zapomnieć wspomnieć, że pyłki do paznokci będą będą cechowały się nasyconymi barwami, które będą świeciły pod wpływem promieni UV.

 

Lustro

Z kolei lustro okazało się prawdziwym hitem w 2022 roku. Możliwe jest bowiem uzyskanie efektu przypominającego idealnie gładką taflę. Godny uwagi jest fakt, że kobieta będzie mogła wykonać stylizację paznokci w zaledwie kilka chwil. Wystarczy wetrzeć pyłek w top bez dyspersji. Rekomendowane jest aplikowanie produktu silikonowym pędzelkiem czy pacynkom.

Możesz również polubić…