bazy kauczukowe
Paznokcie

Dlaczego warto zastosować bazę kauczukową?

Nie ulega wątpliwości, że manicure hybrydowy pozwala kobietom cieszyć się pięknymi paznokciami przez długi czas. Baza przeznaczona do paznokci to podstawowy i niezbędny produkt wykorzystywany w trakcie wykonywania manicure hybrydowego. Dzięki niej lakier nie pryska i nie pęka, warstwa kolorystyczna lakieru jest bardziej trwała oraz wszelkie mankamenty płytek zostają uzupełnione.

Baza kauczukowa – co to jest?

Współcześnie rynek oferuje wiele różnych baz do manicure hybrydowego, które różnią się przeznaczeniem. W sklepach np. na tej stronie dostępne są bazy klasyczne, witaminowe i budujące. Jednak najbardziej popularna pośród konsumentek jest baza kauczukowa. Baza kauczukowa to baza do manicure’u hybrydowego wykonaną z kauczuku. Ten rodzaj bazy manicurzystka może użyć nie tylko do zrobienia manicure hybrydowego, ale także do przedłużania lub nadbudowania paznokci. Zatem w przypadku zniszczonych paznokci najlepiej zastosować bazy kauczukowe. Oczywiście konsumentka powinna wybierać bazy z kauczuku o najlepszej jakości.kauczukowa baza do paznokci

Baza kauczukowa – jej zalety

Obecnie baza kauczukowa do paznokci w odróżnieniu od klasycznych baz posiada gęstą konsystencję. Poza tym baza kauczukowa przed utrwaleniem jej w lampie jest gęsta, tym samym nie spływa ona z paznokci oraz manikiurzysta ma możliwość dowolnego jej formułowania. Zatem będzie ona łatwiejsza w obróbce dla początkujących manicurzystek. Pozwala ona też spokojnie wypracować kształt paznokcia, a nawet zrobić rekonstrukcję paznokcia i przywrócić mu właściwy kształt. Kolejną zaletą bazy z kauczuku jest jej sprężysta i elastyczna formuła, która ochrania paznokcie przed odkształceniami oraz złamaniami, co jest szczególnie ważne w sytuacji słabych paznokci. Oprócz tego warto stosować bazę kauczukową ze względu na:

  • doskonała przyczepność do naturalnej płytki, co sprawia, że powstaje mniej pęcherzyków powietrza.
  • wypełnienie bruzd i nierówności w paznokciach, stwarzając nieskazitelną powierzchnię.
  • odporność na uszkodzenia mechaniczne.
  • delikatny kolor, np. nude, mleczny kolor, różowy bądź beżowy.

Możesz również polubić…