lampy do hybryd
Paznokcie

Dlaczego ceni się lampy do hybryd?

Gabinety kosmetyczne stawiają na coraz bardziej nowoczesne rozwiązania technologiczne, które mają służyć skuteczniejszej pielęgnacji włosów skóry i paznokci. Jeżeli chodzi o te ostatnie, nieodzownym elementem wyposażenia takich miejsc są lampy do hybryd. Obecnie jest to niezbędne narzędzie codziennej pracy każdej manikiurzystki lub pedikiurzystki. Dzięki tym urządzeniom przede wszystkim skraca się czas utwardzania lakieru hybrydowego nałożonego na paznokcie.

Lampy do hybryd podstawowym wyposażeniem salonów kosmetycznych

Trudno byłoby obecnie znaleźć gabinet kosmetyczny, gdzie oferowana jest pielęgnacja paznokci i gdzie nie korzystano by z lampy do hybryd. Służą one do bardziej skutecznego utwardzania lakierów żelowych i hybrydowych. Ich rewolucyjność wynika z faktu, że znacznie przyspieszają proces utwardzania. To przekłada się na szybsze wykonanie pracy. Korzystają więc na tym kosmetyczki jak też klientki.

Lampy do hybryd (https://makear.pl/pl/menu/lampy-798.html) określone są także jako lampy UV lub lampy LED. Zamontowane w nich świetlówki emitują światło niebieskie, które charakteryzuje się wąskim zakresem fal. W efekcie ultrafioletowe światło, które pada na płytkę, utwardza lakier żelowy lub hybrydowy, który był zaaplikowany na płytkę paznokcia rąk lub stóp.

Czy można samodzielnie wykorzystywać lampy do hybryd?

Wiele klientek, co pokazują dane statystyczne, coraz częściej rozważa także zakup lampy do hybryd do domu. Powodem jest to, że manikiur hybrydowy budzi ogromne zainteresowanie wśród kobiet w różnym wieku. Nie zawsze jednak panie dysponują odpowiednią ilością czasu, aby dotrzeć do salonu kosmetycznego. Trzeba także brać pod uwagę fakt, że przygotowanie paznokci, skórek i stylizacji również będzie się wiązać z rezerwacją czasu.

Dobrym rozwiązaniem jest zakup lampy do hybryd do domu. Można zaoszczędzić na samej usłudze, która nie należy do najtańszych (od 120 do 200 zł). Dodatkowo manicure lub pedicure może być wykonany w każdym momencie. Nie trzeba stać w kolejce, a prywatność i wygoda w domowym zaciszu to także większy komfort. Poza tym podczas zakupu warto zwrócić uwagę na to, jaka jest moc urządzenia, rodzaj emitowanego światła, a także kształt lampy. Powinna być wygodna w przenoszeniu.

Możesz również polubić…