Uroda

Nowe spojrzenie na kolczyk w uchu

Kolczyki w uchu nikogo już nie dziwią. Wiele osób dorosłych dąży do tego, aby ich córeczki miały takie ozdoby, które są w stanie w dyskretny sposób podkreślić ich urodę. Od niedawna można jednak spotkać się z zupełnie inną formą kolczyków w uchu. Oto kolczyki helix. Czym one są? Po czym można je wyróżnić? Oto kilka wskazówek, które pomogą również docenić urok, jaki skrywa helix kolczyk.

Kolczyk w chrząstce

Czym wyróżnia się kolczyk helix? Tym że można znaleźć go typowo w chrząstce. Oryginalna ozdoba, która na pewno wyróżniać się będzie w tłumie. Takie helix kolczyki robią prawdziwą furorę. Trzeba jednak podejść do całego procesu z głową, aby być pewnym tego, że przebicie chrząstki zostało wykonane w należyty sposób, a rana dobrze się goi. Chyba nikt w sposób świadomy nie chciałby narażać się na ogrom bólu.

Czy to boli?

Kolczyk w uchu helix nie boli tak mocno, jak chociażby ta ozdoba, która umieszczana jest w miejscu intymnym. Śmiało można powiedzieć, że nie trzeba tak źle nastawiać się na umieszczenie takiej ozdoby w uchu. Co więcej, jeżeli ktoś będzie systematycznie dbał o ranę, to może być pewny tego, że szybko się zagoi. Piercing helix wykonuje już zdecydowanie większa ilość salonów, gdzie można liczyć na dobre podejście do klienta. Kolczyki w uchu helix to różne formy ozdabiania. Począwszy od tych najprostszych po te bardziej zdobne formy. Która z nich będzie najlepsza? Wszystko tak naprawdę zależy od indywidualnych preferencji danego użytkownika. Można być jednak pewnym tego, że każda osoba znajdzie coś dla siebie.

Możesz również polubić…