regenerum do rzęs
Uroda

Odżywka do rzęs Regenerum – długie, zdrowe i gęste rzęsy

Brwi i rzęsy z wiekiem stają się coraz słabsze i zaczynają wypadać. Nie wygląda to zbyt estetycznie, ale można temu zaradzić. Wystarczy wprowadzić kilka zmian do stylu życia oraz stosować Regenerum do brwi i rzęs.

Jak zadbać o rzęsy i brwi?

Dieta odgrywa istotny wpływ na kondycję organizmu, w tym także na brwi i rzęsy. Z posiłkami powinny być dostarczane odpowiednie ilości witamin i mikroelementów, które wzmacniają i odżywiają cebulki włosów. Dodatkowo także stres bardzo niekorzystnie wpływa na zdrowie, dlatego warto regularnie odstresować się i znaleźć czas dla siebie. Stosowanie odpowiednich kosmetyków w krótkim czasie może przynieść bardzo spektakularne efekty. Warto postawić na Regenerum do rzęs z Cocolity, które stosowane regularnie wzmacnia, zagęszcza i odżywia.

Odżywka do rzęs Regenerum – jak działa i dla kogo jest polecana?

Regenerum do rzęs działa bardzo szybko dzięki zawartości odpowiednich składników. Lipooligopeptydy, matrynika i biotyna wzmacniają i poprawiają kondycję brwi i rzęs. W składzie znajduje się również arginina, która dostarcza niezbędnych wartości odżywczych do cebulek, pobudzając mikro krążenie. Regenerum do brwi i rzęs jest odpowiednim preparatem dla osób z wrażliwą skórą. Ekstrakt ze świetlika łagodzi i przeciwdziała podrażnieniom. Każdy zapewne słyszał także o oleju rycynowym, który chroni włoski przed łamliwością i stymuluje ich wzrost. Działanie Regenerum jest widoczne już po kilku aplikacjach, ale tylko wówczas, gdy jest stosowane regularnie. Odżywka polecana jest wszystkim osobom, które chcą poprawić kondycję i zregenerować brwi i rzęsy.

Odżywka do rzęs Regenerum – jak stosować?

Regenerum jest bardzo łatwe w aplikacji, dzięki zastosowaniu odpowiednich aplikatorów. Ważne jest, aby dokładnie zmyć makijaż przed nałożeniem produktu. Pierwsze serum nakłada się identycznie jak eyeliner, czyli pędzelkiem smaruje się rzęsy u ich nasady. Drugi preparat nakłada się szczoteczką na całe rzęsy i na brwi, jeśli jest taka konieczność. Odżywkę należy używać codziennie do czasu osiągnięcia zamierzonego efektu.

Możesz również polubić…