kobieta - włosy farbowane
Uroda

Moda na zmywalne farby Loreal Colorista Washout?

Jak powszechnie wiadomo nawet najładniejsza fryzura prędzej czy później potrafi się znudzić. W takiej sytuacji warto postawić na farby Colorista Washout, a dokładniej mówiąc na koloryzację tymczasową. Oryginalne farby zmywalne są w dzisiejszych czasach najprostszym i najszybszym sposobem na zmienienie koloru włosów.

Jakie zalety ma farba Colorista?

Oryginalnej farby Loreal Colorista Washout nie trzeba mieszać z utleniaczami, dlatego też jest to bardzo bezpieczne rozwiązanie. Farba Colorist nie posiada także zapachu, a konsystencja przypomina raczej odżywkę, niż zwykłe farby do włosów. Po koloryzacji włosy są jedwabiste w dotyku i co najważniejsze rewelacyjnie się prezentują.

O czym należy pamiętać przy koloryzacji włosów?

Przed koloryzacją warto dokładnie sprawdzić, który kolor farby Colorista Washout będzie odpowiedni do włosów – różne kolory farb z tej serii możesz znaleźć tutaj: https://www.cocolita.pl/loreal-colorista. Dość częstym błędem wielu kobiet jest aplikowanie Loreal Colorista Washout bezpośrednio na farbowane włosy. Niestety w takiej sytuacji bardzo trudno jest uzyskać satysfakcjonujący efekt koloryzacji. Kobiety, które posiadają zbyt ciemne włosy, powinny je najpierw rozjaśnić. W zadaniu tym pomóc może specjalny zestaw Colorista Effects. Na samym końcu warto wspomnieć o tym, że farba Colorista Washout nie może być aplikowana na mokre albo brudne włosy. Jeżeli włosy nie będą odpowiednio przygotowane do koloryzacji tymczasowej, to najprawdopodobniej uzyska się dość blady i mało widoczny kolor włosów.

Możesz również polubić…