Uroda

Nip piercing – co należy wiedzieć przed zabiegiem?

Kolczyki do nipple piercingu  budzą ogromne zainteresowanie. Nie tylko wśród kobiet. Wiele osób mogłoby być zdziwionych tym, ileż to mężczyzn decyduje się na to, żeby przekłuć swoje sutki. Dziwne? Wcale nie. Bardzo odważne. Przekłuwanie poszczególnych części ciała, to nie lada propozycja dla osób, które dążą do tego, aby wyróżnić się z tłumu, wśród tysiąca, czy też setek tysięcy innych osób.

Co tam się znajduje?

Nip piercing nadaje pewnej tajemniczości, zmysłowości. W szczególności, jeżeli kobieta założy na siebie coś obcisłego, co też będzie uwydatniać ozdobę znajdującą się na sutkach. Tak, tego rodzaju kolczyki nie są dostrzegalne dla ludzkiego oka, ale są w stanie pobudzić wyobraźnię. W szczególności, jeżeli jest mowa o mężczyznach, którzy pożądliwym wzrokiem będą patrzeć na kobiety. Można w sumie powiedzieć o tym samym, jeżeli chodzi o sutki przekłute u mężczyzn. Oj, niejedna kobieta będzie miała w głowie nieczyste myśli, widząc kolczyk pobłyskujący w męskim sutku.

Nipple piercing a ciąża

Uwaga! Jeżeli kobieta znajduje się w ciąży lub w okresie karmienia, nie powinna decydować się na taką formę przekłuwania. Dopiero po ciąży, po minięciu okresu połogu, kiedy piersi nie będą już tak mocno obrzmiałe, można pomyśleć o nipple piercing. Jeżeli kobieta miała kolczyk, ale właśnie zaszła w ciąże, to pół biedy. Powinna jednak ona pamiętać o tym, aby na czas karmienia zdjąć piękną ozdobę, dezynfekując w odpowiedni sposób ranę. Dla bezpieczeństwa swojego oraz bezpieczeństwa niemowlaka.

Możesz również polubić…