kosmetyki dla przyszłej mamy
Uroda

Jakie kosmetyki powinna używać kobieta w ciąży?

Ciało kobiety w ciąży w tygodnia na tydzień zmienia się nie do poznania. Należy o nie dbać specjalnymi kosmetykami dedykowanymi dla przyszłych Mam, aby skóra zachowała jędrność i gładkość. O czym powinna pamiętać kobieta w ciąży?

Kremy i olejki na rozstępy

Rozstępy mogą pojawiać się na udach, łydkach, na brzuchu oraz na biuście. Kosmetyki dla przyszłej mamy z https://byhealth.pl/kosmetyki-dla-mam dbają o dobry stan skóry, która w tych pięknych miesiącach szybko się zmienia. Rozstępy nie wyglądają estetycznie, ale stosując odpowiednie kremy i olejki można je zmniejszyć lub nawet im zapobiec.

Kosmetyki na opuchnięte nogi

By choć na chwilę ulżyć stopom warto stosować chłodzące kremy na stopy. Łącząc działanie kremu z delikatnym masażem spowoduje uczucie lekkości, którego bardzo brakuje podczas noszenia słodkiego ciężaru w brzuchu. Kobiece stopy przechodzą w ciąży trudny okres. Puchną i mogą zatrzymywać wodę, dlatego codzienne stosowanie kosmetyków do stóp złagodzi objawy ciężkich stóp.

Kremy na biust

Przyszłe Mamy nie mogą zapomnieć o swoim biuście. Piersi przygotowują się do wytwarzania mleka dla malucha, dlatego zmieniają swój rozmiar nawet o 3 numery. Warto smarować je olejkami i kramami specjalnie przygotowanymi do biustu. Przeciwdziałają one rozstępom i dbają o jędrność skóry. Należy je stosować każdego dnia, dzięki temu biust szybko wróci do formy po okresie karmienia piersią.

Możesz również polubić…