Uroda

Zalety stosowania maski do włosów

W przeciwieństwie do popularnych odżywek maska do włosów działa ze zdwojoną mocą, wnikając w strukturę włosa i daje natychmiastowe efekty.

Maska do włosów a odżywka

Odżywka działa tylko na powierzchni włosa, otulając go i nadając powierzchniowego blasku. Drogocenne składniki zawarte w skoncentrowanych maskach wnikają do środka włosa odbudowując go od wewnątrz. To działanie zdecydowanie silniejsze i nastawione na regenerację i odbudowę zniszczonych kosmyków.

Zalety masek

Maska działa nie tylko pielęgnacyjnie, ale i leczniczo. Posiada zazwyczaj skoncentrowany i kompleksowy skład skierowany na odnowę włosa. Preparat nie musi być aplikowany po każdym myciu włosów. W zupełności wystarczy, jeśli zastosujemy co trzecie lub czwarte mycie. Preparaty są niezwykle wydajne, gdyż ich skoncentrowana moc to mniejsza ilość aplikowana na włosy. Maska do włosów zapewnia kompleksową regenerację bez konieczności stosowania drogich preparatów z salonu fryzjerskiego.

Czy maskę można stosować na noc?

Maskę można pozostawić na noc na włosach, ale w tym celu najlepiej wybrać preparat przeznaczony do takiego stosowania. To idealne rozwiązanie dla włosów mocno przesuszonych i zniszczonych zabiegami farbowania i stylizacji. Dzięki temu włosy odzyskują blask i są silnie zregenerowane. Maskę taką można pozostawić na włosach na całą noc lub w obawie o nadmierne przetłuszczanie spłukać po kilku godzinach (https://trena.pl/164-maski). Efekt będzie spektakularny.

Maski do włosów to doskonałe uzupełnienie prawidłowej pielęgnacji włosów. Oprócz szamponu, odżywki warto mieć ją na półce w łazience, by wykorzystać jej dobroczynne działanie kilka razy w miesiącu.

Możesz również polubić…