Redken szampon
Włosy

Redken – produkty do pielęgnacji włosów

Umiejętna pielęgnacja włosów i skóry głowy, to nie tylko technika mycia czy rozczesywania, ale także stosowanie produktów, które są przeznaczone do konkretnego ich typu. Decydując się na zestawy kosmetyków, można działać nie tylko w trakcie mycia, ale również po nim, by przedłużyć działanie właściwości odżywczych.

All Soft Mega Curls – dla wymagających włosów

Linia kosmetyków, na którą powinny zdecydować się osoby posiadające kręcone włosy, bądź też z tendencją do kręcenia. Ujarzmienie ich, często bywa trudne, zwłaszcza gdy nie używa się odpowiednich produktów. Redken oferuje szampon, który nie tylko delikatnie oczyszcza skórę głowy i włosów z zanieczyszczeń, ale także nadaje im naturalny blask i miękkość. Zastosowanie odżywki przedłuża ich piękny wygląd. W przypadku włosów przesuszonych, doskonale sprawdzi się kuracja odbudowująca, która stanowi uzupełnienie dla tego zestawu.

REDKEN

Redken – regeneracja zniszczonych włosów

Nieprawidłowa pielęgnacja, prostowanie włosów czy farbowanie mogą negatywnie wpływać na ich strukturę. Trudno ułożyć je w odpowiedni sposób, dlatego warto postawić na pielęgnację, która zregeneruje włosy od samych cebulek, a dodatkowo odżywi je na całej długości. Redken oferuje linię Acidic Bonding Concentrate, której systematyczne stosowanie stymuluje włosy do wzrostu, zapobiega łamaniu, ale także naturalnie je wygładza. Mogą jej używać osoby farbujące włosy, ponieważ korzystnie wpływa na zachowanie koloru na dłużej. Ta linia kosmetyków sprawdza się w lecie, gdy skóra głowy jest szczególnie narażona na działanie promieni słonecznych, bądź też chce się zregenerować ją po różnych zabiegach fryzjerskich. W ofercie znajdują się także inne linie produktów z przeznaczeniem do konkretnych włosów. Zapoznając się z charakterystyką, z łatwością można dobrać odpowiednie kosmetyki do indywidualnych potrzeb.  

Możesz również polubić…