Uroda

Piękny kolczyk w brwiach u człowieka

Eyebrow to jedna z form piercingu, która oferowana jest przez współczesne studia piercingowe. Do wyboru, jeżeli chodzi o kolczyki do piercingu eyebrow , są różne formy. Począwszy od małych, zgrabnych kuleczek, po większe, bardziej reprezentatywne ozdoby, które stanowią nie lada intrygującą sprawę. Nie brakuje osób, które właśnie poprzez tą formę piercingu pragną wyróżnić się z tłumu.

Przygotowanie do zabiegu

Eyebrow piercing jest taką formą zabiegu, która wykonana jest w sposób szybki, precyzyjny, za pomocą jednej igły. Wiele osób, jakie mają również porównanie z innymi formami piercingu przyznaje, że jest to jedna z najbardziej łagodnych spraw, która praktycznie nie wywołuje bólu. Aczkolwiek, jest to kwestia indywidualna. Należy jednak wiedzieć, że do samego przekłucia należy się przygotować. Nie można spożywać bezpośrednio żadnego alkoholu. Dodatkowo należy dbać o to, aby łuk brwiowy nie był przegrzewany, np. od solarium lub od słońca. Warto również zrezygnować z przyjmowania leków przeciwbólowych – chyba, że już po wykonaniu przekłucia.

Gojenie się rany

Biżuteria do piercingu eyebrow wykonana jest z różnych materiałów. Jest to ważne, bowiem to ma wpływ na to, jak rana będzie się goić. Aczkolwiek, nie tylko sam materiał jest tak ważny, ale również fakt, czy dana osoba będzie dbać o miejsce przekłucia. Rana goić się powinna przez maksymalnie cztery miesiące. O ile kolczyk eyebrow nie będzie poruszany w tym czasie. Należy również dane miejsce czyścić za pomocą dedykowanych środków.

Możesz również polubić…