Uroda

Rozpychacze do uszu

Wiele osób decyduje się na założenie rozpychaczy do uszu. Tego rodzaju zabieg może okazać się doskonałym wyborem oraz początkiem wspaniałej przygody. Kolczyki rozpychacze pozwalają na powiększenie dziury w uchu, dzięki czemu można sięgać po coraz większe kolczyki. Warto wiedzieć, iż rozpychacze można dostać w wielu wersjach. Bardzo popularne są także spirale do uszu. Powiększanie dziurki w płatku ucha przy pomocy tego rodzaju przedmiotów jest bezpieczne i nie powoduje dyskomfortu.

 

Co warto wiedzieć o rozpychaczach do uszu?

 

Po pierwsze rozpychacze do uszu można znaleźć w kilku wersjach. Na rynku dostępne są rozpychacze stalowe oraz akrylowe – https://crazyneedles.pl/pl/menu/rozpychacze-211. Różnią się one od siebie także rozmiarami. Standardowe kolczyki są wielkości około 1,2 mm, natomiast na rynku dostępne są także produkty o wielkości 1,6 mm. Warto wiedzieć, że otwór w uchu powinno się rozpychać po jednym milimetrze co około 3-4 tygodnie. Nie powinno się robić tego szybciej, ponieważ może to skutkować powstaniem nieestetycznego blow-outu wokół otworu.

 

Więcej informacji

 

Podczas wybierania odpowiednich akcesoriów, jakimi są rozpychacze do uszu warto zdecydować się na takie, które będą zapewniały maksimum bezpieczeństwa. Warto wybierać kolczyki rozpychacze ze stali chirurgicznej, która jest hipoalergiczna i nie powoduje żadnych podrażnień. Na rynku dostępna jest także biżuteria szklana. Można wybierać spośród wielu kształtów oraz kolorów oraz dopasowywać akcesoria odpowiednio do stylu ubierania się, dzięki czemu rozpychacze będą stanowić również element dekoracyjny.

Możesz również polubić…