Uroda

Kwasy Apis – doskonały sposób na naturalny peeling chemiczny

Peeling skóry twarzy jest podstawą pielęgnacji, a gdy jest często powtarzany, skóra jest piękna, doskonale nawilżona i głęboko odżywiona. Przy pomocy takiego peelingu pozbyć się też można rozszerzonych porów i trądziku. Jednymi z najlepszych naturalnych substancji do peelingu są oferowane przez Apis kwasy.

Peeling kwasami a produkty Apis

Apis to rodzimy producent kosmetyków najwyższej jakości, które składają się wyłącznie z naturalnych substancji. Firma posiada w ofercie preparaty, których podstawą są substancje takie, jak kwasy AHA, kwas glikolowy, kwas mlekowy i kwas askorbinowy.

Kwasy Apis charakteryzują się wysoką jakością i wysokim bezpieczeństwem, gdyż ich stężenie dobrano tak, by były one maksymalnie skuteczne, a jednocześnie nie były zbyt agresywne dla skóry. Taki przeprowadzany produktami Apis peeling pozwala pozbyć się bardzo wielu problemów, a na każdy z nich jest lepszy inny kwas.

Jakich kwasów apis najlepiej używać?

Jeżeli zaczyna się dopiero swoją przygodę z peelingiem chemicznym kwasami, dobrze jest zacząć od oferowanych przez Apis kwasów owocowych, które są uniwersalne i przeznaczone do każdego rodzaju cery.

W przypadku poważniejszych problemów, takich jak intensywny trądzik i blizny potrądzikowe, najlepiej jest użyć kwasu glikolowego. Produkowany przez Apis kwas migdałowy z kolei doskonale sprawdzi się przy cerze bardzo tłustej.

Pamiętać należy o tym, że peeling chemiczny to procedura, która dość mocno wpływa na skórę. Przed jego wykonaniem trzeba ją specjalnie przygotować, a po peelingu trzeba ją specjalnie pielęgnować, w czym pomogą inne produkty Apis.

Regularne powtarzanie peelingu chemicznego pozwala na pozbycie się wielu defektów cery, a także uregulowanie wydzielania sebum, które za większość z nich odpowiada. Powinno się też pamiętać o tym, by na tłustą, trądzikową cerę nie stosować ciężkich i tłustych kosmetyków, które zepsują efekt uzyskany przy pomocy kwasów Apis.

Możesz również polubić…