SugarBearHair
Włosy

SugarBearHair – jagodowe żelki na piękne włosy

Piękne włosy są wizytówką każdej zadbanej kobiety. Coraz większym powodzeniem cieszą się nie tylko rozmaite zabiegi pielęgnacyjne, ale również suplementy poprawiające kondycję włosów. Do ciekawych propozycji należą jagodowe żelki SugarBearHair. Nie są to jednak słodycze, a preparat pełen składników aktywnych, wspierających zdrowie włosów. Jak działają żelki i kiedy warto po nie sięgnąć?

Jakie składniki zawierają żelki SugarBearHair?

Jagodowe żelki SugarBearHair wyróżniają pastelowe barwy i pyszny, jagodowy smak. Zelki nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego i są odpowiednie dla wegan. Zawierają za to bogactwo składników mineralnych oraz witamin, sprzyjających odpowiedniej kondycji i wzrostowi włosów. Do najważniejszych należą:

  • witaminy A, E, D, C oraz kompleks witamin z gruby B,
  • kwas foliowy,
  • biotyna,
  • kwas pantotenowy,
  • inozytol,
  • jod i cynk,

Składniki zawarte w żelkach działają od wewnątrz na cebulki włosowe, sprawiając, że włosy rosną zdrowsze i mocniejsze. Są też bardziej elastyczne, mniej podatne na rozdwajanie i wypadanie podczas zabiegów pielęgnacyjnych i czesania. Można je znaleźć sklepach internetowych jak Bellita.pl.SugarBearHair

Kiedy i jak stosować SugarBearHair?

Żelki SugarBearHair przeznaczone są do codziennego dbania o każdy rodzaj włosów. Najbardziej przydadzą się jednak w przypadku włosów przesuszonych, zniszczonych zabiegami stylizacyjnymi, podatnych na wypadanie i łamanie. Trzeba jednak pamiętać, że nie należy przekraczać dziennej dawki dwóch żelków. W przypadku stosowania preparatu przez kobiety w ciąży, mamy karmiące piersią lub dzieci, warto wcześniej skonsultować się z lekarzem.

Misiowe żelki o smaku jagód stanowią bardzo przyjemny sposób na kompleksowe dbanie o włosy. Przyjmowanie suplementu wzmacnia działanie preparatów odżywczych, aplikowanych na włosy i sprawia, że stają się one wyraźnie mocniejsze i pełne blasku.

Możesz również polubić…