Warsztaty fryzjerskie – Step up your Style

warsztaty-fryzjerskie-step-up-your-style
0

Ponad 30 fryzjerów wzięło udział w warsztatach fryzjerskich – Step up your Style, organizowanych przez amerykańską markę fryzjerską Paul Mitchell. Uczestnicy warsztatów wykonali 2 kreatywne strzyżenia i 4 inspiracje stylizacyjne pod czujnym okiem gwiazdy fryzjerstwa Coriny Bless.

 

Warsztaty fryzjerskie – Step up your Style odbyły się 14 maja w Holiday Inn Kraków City Center. Podzielone były na dwa bloki: kreatywne strzyżenie, gdzie uczestnicy podjęli się takich wyzwań, jak połączenie klasyki i nowoczesności oraz strzyżenia naturalnie rozpuszczonych włosów. W kolejnym etapie szkolenia uczestnicy musieli stworzyć 4 inspiracje stylizacyjne: połączenie prostoty i awangardy, stylizacje wieczorowe, szybkie i proste stylizacje oraz hollywoodzki styl.

Warsztaty fryzjerskie – Step up your Style

Jedną z uczestniczek warsztatów była Ada Sekuła – adeptka szkoły fryzjerskiej z Zespołu Szkół Mechanicznych nr 2 w Krakowie, która stworzyła najlepszy profil fryzjerski na naszej stronie i tym samym wygrała nagrodę główną – udział w warsztatach z Coriną Bless. Gwiazda fryzjerstwa wysoko oceniła prace młodej uczestniczki, i jak powiedziała wróży jej „świetlaną przyszłość”, gdyż jej poziom umiejętności już teraz jest bardzo wysoki.

Corina Bless jest stylistką gwiazd i globalnym dyrektorem szkoleniowym Paul Mitchell od 2014 roku. Na swoim koncie ma współpracę z największymi nazwiskami branży fashion, m.in. Tommy Hilfiger, Robert Cavalli, Alexander Wang, Diane von Furstenberg, Jason Wu-Narciso Rodriguez. Prowadzi warsztaty fryzjerskie dla fryzjerów i stylistów w 26 krajach. Jej charyzma, otwartość i bogate doświadczenie pozwalają uczestnikom warsztatów na poznawanie najnowszych trendów i technik z całego świata.

Komentarze

Powiązane blogi