Wioletta Kuś
Wioletta Kuś

Dziennikarka i PR-owiec. Od początku swojej kariery zawodowej związana z szeroko pojętymi mediami internetowymi.

0 comment

Jak założyć salon fryzjerski?…

Salon fryzjerski to świetny pomysł na biznes, zwłaszcza dla osób przedsiębiorczych i utalentowanych. Taka działalność ma szansę nie tylko w..

Czytaj więcej
0 comment

Portfolio fryzjerskie – jak…

W dzisiejszej dobie, każdy artysta, w tym także fryzjer, prezentuje swoją pracę tworząc własne portfolio. Dzięki niemu, może pokazać swoje..

Czytaj więcej
0 comment

Jak prowadzić social media…

Nie ulega wątpliwości, że social media stały się nieodłącznym elementem naszego życia. Facebook, Instagram czy inne portale społecznościowe są dzisiaj..

Czytaj więcej
0 comment

Jak urządzić salon fryzjerski…

Współczesne salony fryzjerskie coraz częściej stawiają na fantazyjne i oryginalne wnętrza. Prestiż i popularność danego salonu poniekąd znajdują odniesienie właśnie..

Czytaj więcej
0 comment

„Kończę szkołę i co…

Zespół SzukamFryzjera.pl odwiedził adeptów sztuki fryzjerskiej w Zespole Szkół Mechanicznych nr 2 w Krakowie. Ponad 80 uczniów wzięło udział w..

Czytaj więcej
0 comment

Oryginalny prezent na dzień…

Mama to jedna z najważniejszych osób w naszym życiu. Każdego dnia powinniśmy okazywać jej miłość, a szczególnie 26 maja –..

Czytaj więcej
0 comment

I edycja warsztatów Beauty…

Ponad 40 blogerek i blogerów wzięło udział w I edycji warsztatów Beauty by Bloggers, organizowanych przez amerykańską markę fryzjerską Paul..

Czytaj więcej
0 comment

Warsztaty fryzjerskie - Step…

Ponad 30 fryzjerów wzięło udział w warsztatach fryzjerskich – Step up your Style, organizowanych przez amerykańską markę fryzjerską Paul Mitchell...

Czytaj więcej
0 comment

“Kończę szkołę… i co…

Zespół SzukamFryzjera.pl odwiedził adeptów sztuki fryzjerskiej w Zespole Szkół Zawodowych Huty im. Tadeusza Sendzimira w Krakowie. Na spotkaniu rozmawialiśmy między..

Czytaj więcej
Obserwuj nas na FB!