Piotr Józefczyk
Piotr Józefczyk

Od ponad 10 lat zajmuje się szeroko pojętym marketingiem, e-PR’em, social mediami oraz szkoleniami. Współpracował z ponad 10 markami fryzjerskimi podczas kampanii promocyjnych w social media. Obecnie wspiera salony fryzjerski w budowaniu ich wizerunku oraz pomaga podczas rekrutacji nowych pracowników.

0 comment

6 rzeczy, które robisz…

Gdy piszesz swoje CV oraz tworzysz portfolio swoich fryzjerskich prac, pamiętaj o tym, że musi ono odpowiadać wymaganiom pracodawcy. Zbyt..

Czytaj więcej
0 comment

X Ogólnopolski Konkursu Fantazji…

46 utalentowanych, młodych stylistów z 23 szkół z całej Polski. Wzięło udział w dziesiątej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fantazji Fryzjerskiej „Galaktyczny..

Czytaj więcej
0 comment

Dziecko u fryzjera –…

Ścinanie włosów osoby dorosłej jest stosunkowo łatwym zadaniem. Klient nie odczuwa strachu, spokojnie wyczekuje końca pracy fryzjera. Zupełnie inaczej sytuacja..

Czytaj więcej
0 comment

Wizyta sanepidu w salonie…

Sanepid najczęściej kojarzy nam się z problemami i koniecznością wyeliminowania wielu nieprawidłowości. W znacznej mierze jednak strach spowodowany jest przez..

Czytaj więcej
0 comment

Jak negocjować swoje wynagrodzenie?

Zapewne wiele osób zastanawia się, ile zarabia fryzjer? Faktem jest, że zarobki fryzjerów kształtują się różnie i zależą nie tylko..

Czytaj więcej
0 comment

6 powodów, aby zostać…

Już w szkole średniej wiele osób zastanawia się, jaki zawód wybrać, w jakiej szkole się kształcić, aby w przyszłości czuć..

Czytaj więcej
0 comment

Gdzie nauczyć się zawodu…

Wiele z nas myśląc o rozpoczęciu przygody w zawodzie fryzjera, dociera do wniosku, że warto rozpocząć poszukiwania odpowiedniej szkoły. Jest..

Czytaj więcej
0 comment

5 pomysłów na rozładowanie…

Stres w dzisiejszych czasach towarzyszy nam niemal każdego dnia. Zarówno w domu, jak i pracy, czy szkole stykamy się z..

Czytaj więcej
0 comment

O co zapytać przed…

Poszukiwanie pracy to niezwykle stresujący etap w życiu każdego człowieka. Przeglądamy ogłoszenia, dopytujemy potencjalnych pracodawców o wolne stanowiska, czy wreszcie..

Czytaj więcej
0 comment

Jak klientki wybierają salon…

Wybór salonu fryzjerskiego bardzo często spędza klientkom sen z powiek. Fryzura dla pań jest najważniejsza, dlatego chcą one, aby jej..

Czytaj więcej
Obserwuj nas na FB!