Archiwa

0 comment

RODO w salonach fryzjerskich

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych, w skrócie RODO (GDPR), czyli nowe unijne..

Czytaj więcej
0 comment

Jak założyć salon fryzjerski?…

Salon fryzjerski to świetny pomysł na biznes, zwłaszcza dla osób przedsiębiorczych i utalentowanych. Taka działalność ma szansę nie tylko w..

Czytaj więcej
0 comment

Jak prowadzić social media…

Nie ulega wątpliwości, że social media stały się nieodłącznym elementem naszego życia. Facebook, Instagram czy inne portale społecznościowe są dzisiaj..

Czytaj więcej
0 comment

Jak urządzić salon fryzjerski…

Współczesne salony fryzjerskie coraz częściej stawiają na fantazyjne i oryginalne wnętrza. Prestiż i popularność danego salonu poniekąd znajdują odniesienie właśnie..

Czytaj więcej
0 comment

Oryginalny prezent na dzień…

Mama to jedna z najważniejszych osób w naszym życiu. Każdego dnia powinniśmy okazywać jej miłość, a szczególnie 26 maja –..

Czytaj więcej
0 comment

Dziecko u fryzjera –…

Ścinanie włosów osoby dorosłej jest stosunkowo łatwym zadaniem. Klient nie odczuwa strachu, spokojnie wyczekuje końca pracy fryzjera. Zupełnie inaczej sytuacja..

Czytaj więcej
0 comment

Wizyta sanepidu w salonie…

Sanepid najczęściej kojarzy nam się z problemami i koniecznością wyeliminowania wielu nieprawidłowości. W znacznej mierze jednak strach spowodowany jest przez..

Czytaj więcej
0 comment

O co zapytać przed…

Poszukiwanie pracy to niezwykle stresujący etap w życiu każdego człowieka. Przeglądamy ogłoszenia, dopytujemy potencjalnych pracodawców o wolne stanowiska, czy wreszcie..

Czytaj więcej
0 comment

Jak klientki wybierają salon…

Wybór salonu fryzjerskiego bardzo często spędza klientkom sen z powiek. Fryzura dla pań jest najważniejsza, dlatego chcą one, aby jej..

Czytaj więcej
0 comment

Jak zachęcić klientów do…

Salony fryzjerskie są miejscem, w którym nie tylko zlecimy wykonanie interesującej nas fryzury, ale również zakupimy kosmetyki. Wiedzą o tym..

Czytaj więcej
Obserwuj nas na FB!