Święto Fryzjerów 2018! Festiwal Hair Fair w Katowicach.

Festiwal fryzjerski 2018
0

Największe święto fryzjerów odbędzie się po raz 18. w Katowicach! 1-2 września spotykamy się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym & Spodek na 18. Festiwalu Fryzjerskim Hair Fair. To wyjątkowe wydarzenie integruje całą branżę fryzjerską i z roku na rok zaskakuje swoim programem, rozwojem i skalą. 

Dziesiątki pokazów, nowe produkty, szkolenia, prezentacje, porady, konsultacje i techniki fryzjerskie, niepowtarzalna atmosfera… to stałe punkty Festiwalu. Organizator – firma WATS – już teraz zapowiada: zapiszcie w kalendarzach już dzisiaj – 1 i 2 września widzimy się w Centrum Kongresowym MCK w Katowicach.

Co nas czeka na Was podczas 18 Festiwalu Fryzjerskiego Hair Fair w Katowicach?

– Pierwszy profesjonalny Kongres Salon Success – panel edukacji biznesowej dla właścicieli Salonów Fryzjerskich z 6 blokami wykładowymi. Pierwsza taka konferencja w Polsce skupiająca specjalistów i praktyków w biznesie fryzjerskim. Tematy social mediów dla fryzjerów, finansów i zwiększania zysku salonów, budowania marki i pozyskiwania pracowników przedstawią w blokach 45 minutowych specjaliści znający branżę także z własnych doświadczeń. Partnerem strategicznym została marka Versum, a medialną opiekę nad Salon Success przyjął Kurier Fryzjerski.

Prestiżowa scena główna – Show & Artist – niedzielne pokazy Mistrzów. Spotkamy się z niedoścignioną mistrzynią strzyżeń Dobrawą Piękos-Szymańską, Artystyczną Grupą Stylistów marki Subtil, Robertem Wypychem znanym od lat ze swoich spektakularnych kreacji fryzjerskich, Laureatami polskich edycji konkursów Efekt WoW! Modnewlosy.pl, Stylistów Fale Loki Koki a także edukatorów Akdemii Nabrdalik.

Show & Artist Sobota – premiera Parada Akademii Fryzjerskich – Academy Day – pod patronatem fryzejrzy.com. Najnowsza inicjatywa współpracy Festiwalu z mediami. Pod wspólną egidą Academy Day swoje możliwości szkoleniowe zaprezentują takie postacie jak Sebastian Curyło, Damian Duda, Akademia Puchałka, Piotr Staszewski, Anna Zenkowska, Kreator Academy Lucjan Szajbel i Beata Bromboszcz.

Międzynarodowe Mistrzostwa Fryzjerskie Top City – Uwaga! Nowe kategorie dla młodzieży: Top City Yougn: Bob i jego wariacje, Fryz-Rock -konkurencja kreatywna. Zgłoszenia przez stronę www.festiwalfryzjerski.pl już od 7 maja.

Edukacyjna scena techniczna Edu Stage – pokazy techniczne, step by step ze strzyżeń, upięć i nowych technik pod egidą Pivot Point.

Strefa targowa z ponad 300 profesjonalnymi markami – najlepsze marki, znane firmy, stoiska prezentacyjne i sprzedażowe, setki promocji i specjalne targowe rabaty w pasażu wystawienniczym;

Porady edukatorów na stoiskach wystawców – spotkania z ambasadorami i instruktorami profesjonalnych marek fryzjerskich;

Promocje, okazje, rabaty i specjalne ceny targowe;

Wszystko to w przepięknych wnętrzach najnowocześniejszej Hali wystawienniczej w Europie – Centrum Kongresowe w samym sercu Katowic obok Spodka.

Godziny otwarcia targów:

Sobota: 10-18, Niedziela 9-18
Bilety na evenea.pl od kwietnia.
Normalny sobota 30,- normalny niedziela 40,-
Bilety ulgowe 20,- sobota 30,- niedziela.

Zgłoszenia do Mistrzostw Top City i Top City Young – www.festiwalfryjzerski.pl/strefa zawodnika – Wyłącznie do 31 lipca 2018 lub do wcześniejszego zapełnienia list konkursowych.

Zmiana daty targów z tradycyjnego listopada na 1-2 września jest jednorazowa i związana jest z organizacją w Katowicach najważniejszego globalnego forum poświęcone światowej polityce klimatycznej: 24. sesja Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu (COP24) wraz z 14. sesją Spotkania Stron Protokołu z Kioto (CMP 14). Światowe wydarzenia COP24 będą miały miejsce w Centrum Kongresowym i innych obiektach kulturalnych Katowic w listopadzie i grudniu 2018, stąd decyzja o charakterze międzynarodowym o konieczności przeniesienia targów Festiwal Hair Fair na wrzesień.

Komentarze

Powiązane blogi

Nie znaleziono posta na blogu.