Pierwsza na świecie aplikacja do nauki zawodu fryzjera

bg
0

Świat idzie do przodu, a wraz z nim nowe technologie i innowacyjne rozwiązania. Również w branży fryzjerskiej! Akademia Berendowicz & Kublin ponownie zmienia oblicze polskiego fryzjerstwa!

Step4hair International to pierwsza na świecie aplikacja mobilna do nauki zawodu fryzjera. Kurs składa się z 3 etapów: podstaw modelowania, koloryzacji i strzyżenia. Całość kończy się certyfikatem. Jak zapewniają twórcy, program edukacyjny zawarty w aplikacji ma przygotować do pracy na samodzielnym stanowisku w salonie fryzjerskim.

Od kliknięcia do fryzjera

Wyobraź sobie świat bez żadnych ograniczeń, gdzie możesz skorzystać z eksperckiej wiedzy, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Tylko Ty, Twój pokój i Twój telefon.

Gdzie liczy się tylko ekspercka wiedza i praktyczne wskazówki. Witaj w świecie aplikacji mobilnej do nauki zawodu fryzjera. Step4hair International – KLIK i jesteś fryzjerem.

Akademia Berendowicz & Kublin wkracza na rynki zagraniczne

Akademia B&K słynie z nowatorskich pomysłów. Po powstaniu w 2003 roku Instytucji Szkoleniowej i w 2012 r. pierwszej w Polsce platformy z tutorialami fryzjerskimi, przyszedł czas na APLIKACJĘ MOBILNĄ. Nauka zawodu fryzjera jeszcze nigdy nie była tak prosta. Wystarczy telefon komórkowy z systemem Ios lub Android.

Pobierz pierwszą na świecie aplikację mobilną do nauki zawodu fryzjera.
Zostań fryzjerem o dowolnej porze i z dowolnego miejsca na świecie!

App Store: https://itunes.apple.com/pl/app/step4hair/id1375976982?l=pl&mt=8

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bnk.step4hair

Komentarze

Powiązane blogi