Oryginalny prezent na dzień matki – voucher do fryzjera

oryginalny-prezent-na-dzien-matki-voucher-do-fryzjera
0

Mama to jedna z najważniejszych osób w naszym życiu. Każdego dnia powinniśmy okazywać jej miłość, a szczególnie 26 maja – to właśnie wtedy obchodzi ona swoje święto. Zastanawiasz się, co kupić mamie na Dzień Matki? Jest wiele możliwości, aby wyrazić swoje wielkie uczucie do niej w wyjątkowy i ciekawy sposób. Jeśli prowadzisz swój salon fryzjerski możesz wykorzystać ten dzień i sprawić, aby idealnym prezentem dla wszystkich mam stała się wizyta w twoim salonie. Jedno jest pewne, każdy prezent dany od serca, wywoła uśmiech na ich twarzach.

 

 

W duecie raźniej!

Dzień Matki to idealna pora na to, aby spędzić wspólnie czas z mamą. Świetnym rozwiązaniem dla twojego salonu będzie stworzenie wydarzenia z okazji tego święta, które stanie się również wyjątkowym prezentem na Dzień Matki. W tym roku święto mam wypada w sobotę – możesz więc zaplanować w salonie weekend dla mam i córek. Dzięki takiej inicjatywie, ty zyskasz klientów, a twoje klientki z chęcią spędzą ten wyjątkowy czas u ciebie w salonie. Stwórz ciekawą promocję dla duetu, zachęcającą do skorzystania z twoich usług. Dobrym rozwiązaniem może być dodanie prezentu do dowolnej usługi fryzjerskiej, z której skorzysta zarówno mama i córka. Prezentem może być na przykład: zestaw mini kosmetyków, zniżki na zabiegi i usługi wykonywane w twoim salonie fryzjerskim bądź gadżety związane z twoją marką.

 

Upominki na Dzień Matki – vouchery i karty podarunkowe

Kolejnym świetnym pomysłem na prezent na Dzień Matki, który możesz wykorzystać w swoim salonie fryzjerskim jest stworzenie dla swoich klientek eleganckich voucherów fryzjerskich bądź kart podarunkowych do wykorzystania w twoim salonie. Mogą to być vouchery na konkretne usługi bądź zabiegi lub karty podarunkowe na konkretną sumę. Bez wątpienia taki pomysł może okazać się idealnym prezentem dla wszystkich mam. Jest to bowiem ich święto, a co za tym idzie, to właśnie one muszą czuć się dopieszczone i zadbane w tym dniu pod każdym względem. Kobiety, które dostaną od swoich dzieci taki podarunek, na pewno będą w siódmym niebie, a twój salon zyska zadowoloną i odprężoną klientkę, która, jeśli jeszcze nie była twoją stałą klientką, może właśnie się nią stać.

 

Konkurs na metamorfozę

Święto jakim jest Dzień Matki to dobra okazja, aby zaangażować swoje klientki do interakcji w social media. Ciekawym rozwiązaniem będzie stworzenie dla nich konkursu na Facebooku. Zaznacz, że wszystkim osobom, które skorzystają z usług salonu w dniach 26-27.05 i zgodzą się na udział w konkursie, zostaną zrobione zdjęcia fryzur przed i po. Opublikuj później te zdjęcia na swoim fanpage’u, aby internauci mogli wybrać najlepszą przemianę. Kobieta, której metamorfoza zostanie najlepiej oceniona, otrzyma bon podarunkowy do twojego salonu fryzjerskiego. Może to być bon zniżkowy na kolejną usługę, a nawet darmowa wizyta. Dzięki takiej inicjatywie zyskasz nie tylko klientki zainteresowane usługą, ale również stworzysz ciekawą akcję dla użytkowników śledzących twoje social media.

Oryginalny prezent na dzień matki - voucher do fryzjera

 

Sobota dla młodych mam

Pamiętaj, że mamy to również młode kobiety, które bardzo często nie mają czasu na wizytę u fryzjera. Posiadając małe pociechy, które absorbują cały wolny czas, ciężko znaleźć chwilę dla siebie. W tak pięknym i ważnym dniu, warto pomyśleć również o nich. Jeśli twój salon posiada taką możliwość, spróbuj zorganizować kącik dla dzieci, w którym wynajęta przez ciebie animatorka, zorganizuje dla nich ciekawe atrakcje, w czasie, gdy ich mamy będą odprężać się na twoich fotelach fryzjerskich. Jeśli nie masz możliwości stworzyć u siebie w salonie kącika dla dzieci – zorientuj się czy w okolicy salonu nie ma parku bądź placu zabaw – taki kącik można stworzyć również na świeżym powietrzu.

Dzień Matki to idealne święto, aby zachęcić swoje klientki do odwiedzenia twojego salonu fryzjerskiego – pamiętaj o tym. Warto wykorzystywać takie okazje, aby zadbać o swoje stałe klientki, ale także zachęcić do skorzystania z twoich usług nowe osoby. Każda inicjatywa z twojej strony to krok ku twoim klientom, którzy na pewno docenią twój wysiłek i zaangażowanie w ich zadowolenie. Wizyta u fryzjera to świetny i bez wątpienia oryginalny prezent na Dzień Matki.

Komentarze

Powiązane blogi