X Ogólnopolski Konkursu Fantazji Fryzjerskiej „Galaktyczny Blask” [Film]

x-ogolnopolski-konkursu-fantazji-fryzjerskiej-galaktyczny-blask-film
0

46 utalentowanych, młodych stylistów z 23 szkół z całej Polski. Wzięło udział w dziesiątej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fantazji Fryzjerskiej „Galaktyczny Blask”. Tegoroczna edycja pełna była kosmicznych stylizacji oraz galaktycznych kolorów. Wśród konkursowych stylizacji mogliśmy podziwiać interpretacje drogi mlecznej, mgławic oraz konstelacji gwiazd.

Organizatorem konkursu dla młodych stylistów jest Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 w Warszawie. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu grona pedagogicznego oraz uczniów z roku na rok impreza rozszerza swoje kręgi zarówno w liczbie uczestników, jak i firm wspierających całe wydarzenie.

Galaktyka kryje w sobie wiele tajemnic. Kojarzona jest zazwyczaj z czernią, bezmiarem i delikatnym blaskiem gwiazd. Zagłębiając się jednak w głąb odnajdujemy, że skrywa w sobie niesamowite kolory, niespotykane zjawiska i formy. Wybuchy gwiazd, mgławice – to tylko niektóre elementy, które prezentują nam ogrom kreatywności natury, dając tym samym nieograniczoną paletę barw.
źródło: http://www.zso.edu.pl/ 

W tym roku przyznano 3 główne nagrody nadane przez komisję konkursową oraz 37 wyróżnień, które przyznało dwudziestu sponsorów całej imprezy. Najczęściej nagradzanym uczestnikiem była Weronika Krzyżanowska – 6 wyróżnień oraz  Kerim Taganov który zachwycili wszystkich swoją stylizacją i otrzymał aż 5 wyróżnień.

X Ogólnopolski Konkursu Fantazji Fryzjerskiej „Galaktyczny Blask” [Film]

NAGRODY przyznane przez Komisję Konkursową:
I miejsce – Natalia Gałczyńska (Garwolin)
II miejsce – Kerim Taganov (Warszawa)
III miejsce – Katarzyna Niewiarowska (Ciechanowiec)

Nasza redakcja także przyznała swoje wyróżnienia. Nagrodzeni otrzymali nowoczesne suszarki marki Paul Mitchell wraz z kosmetykami do stylizacji.

Komentarze

Powiązane blogi