Konkurs dla fryzjerów – wygraj szkolenie ze Sławkiem Kublinem

KONKURS-kublin-banery FB6_preview
0

Weź udział w Konkursie dla fryzjerów i wygraj szkolenie ze Sławomirem Kublinem, założycielem Akademii B&K! Dowiedz się jak wziąć udział w konkursie i zdobyć niepowtarzalną okazję na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych.

Sprawdź co musisz zrobić, aby dołączyć do konkursu dla fryzjerów!

Aby wziąć udział w konkursie musisz spełnić 3 proste warunki:

  1. Musisz mieć konto kandydata w serwisie szukamfryzjera.pl. Jeśli jeszcze nie masz swojego konta, załóż je tutaj w niecałą minutę.

  2. Uzupełnij wszystkie pola z informacjami w zakładkach Moje dane i Mój profil. (pola nieobowiązkowe to: Konta Społecznościowe, Video URL, Witryna Internetowa i Wyróżnienia i Nagrody).

  3. Dodaj co najmniej 2 zdjęcia do swojego Portfolio.

Pasek postępu powinien pokazywać 90%.

To naprawdę jest takie proste!

Jak przystąpić do Konkursu?

W zakładce Mój Profil w sekcji Czy twój profil bierze udział w konkursie? Zaznacz odpowiedź „Tak”.

Jeżeli spełniasz wszystkie warunki konkursowe opisane powyżej, Twój profil automatycznie weźmie udział w konkursie. Nie musisz niczego wysyłać ani lajkować (choć będzie nam miło, jeśli polubisz nasz fanpage: https://www.facebook.com/szukamfryzjera/).

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone u nas na stronie i na Facebooku. Dodatkowo, do zwycięzców prześlemy informacje na podanego przy rejestracji maila. Dlatego tak ważne jest podanie poprawnego adresu!

Sprawdzaj swojego maila i śledź nasz profil, bo może to właśnie do Ciebie uśmiechnęło się szczęście!

Co możesz wygrać?

Nagrody w konkursie są trzy. Każda z nich to jeden dzień szkoleniowy ze Sławkiem Kublinem w Akademii B&K! Na każdym ze szkoleń będą pokazane autorskie techniki z zakresu:

  • upięć i koków,

  • strzyżeń damskich,

  • strzyżeń męskich.

To świetna okazja, żeby podnieść swoje kwalifikacje!

Jak wybierzemy Zwycięzców konkursu?

Jurorzy będą oceniać zdjęcia znajdujące się w portfolio. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy te najciekawsze i najbardziej oryginalne w trzech kategoriach odpowiadających tematom szkoleń:

  • upięcia i koki,

  • strzyżenie damskie,

  • strzyżenie męskie.

Kryterium przyznania Nagrody stanowić będzie swobodną oceną Komisji, wykonanych przez Uczestników fryzur lub stylizacji, pozwalających uznać je za ciekawe, pomysłowe, oryginalne i nietuzinkowe.

Spiesz się! KONKURS trwa do 16.09.2018!

Szczegółowe informacje dostępne są w Regulaminie Konkursu.

Powodzenia i do zobaczenia na szkoleniu!

Komentarze

Powiązane blogi