I edycja warsztatów Beauty by Bloggers

i-edycja-warsztatow-beauty-by-bloggers
0

Ponad 40 blogerek i blogerów wzięło udział w I edycji warsztatów Beauty by Bloggers, organizowanych przez amerykańską markę fryzjerską Paul Mitchell. Celem organizatorów było przede wszystkim poszerzenie wiedzy oraz umiejętności uczestników, aby jeszcze lepiej mogli przekazywać je swoim odbiorcom. Było to pierwsze w Polsce spotkanie blogerskie, które miało w 100% charakter warsztatowy!

 

Warsztaty Beauty by Bloggers były podzielone na 3 bloki tematyczne. Dzięki pierwszym warsztatom z ChiodoPRO uczestnicy, pracując na wzornikach, poznali tajniki zdobień na paznokciach. Nie zabrakło także obszernej wiedzy na temat inspiracji i trendów na zbliżający się sezon letni. Kolejnym blokiem były warsztaty Paese, gdzie uczestnicy nauczyli się, jak dobierać produkty odpowiednie do danej cery, aby przygotować makijaż idealny. Ostatnim panelem warsztatowym było spotkanie z gwiazdą fryzjerstwa Łukaszem Urbańskim, który wspólnie z Paul Mitchell — organizatorem całego wydarzenia oraz uczestnikami, przygotowywał szybkie domowe stylizacje dla każdego. Nie zabrakło warkoczy, plecionek oraz wplatanych we włosy sznurków i innych dekoracji.

I edycja warsztatów Beauty by Bloggers

I edycja warsztatów Beauty by Bloggers odbyła się 13 maja w warszawskim Sound Garden Hotel. Bez wątpienia spotkanie dla blogerek odniosło wielki sukces. Jest nam niezmiernie miło, że portal SzukamFryzjera.pl objął patronatem medialnym to wydarzenie.

Komentarze

Powiązane blogi