Uroda

Kosmetyki do makijażu – najnowsze trendy

Moda to nie tylko to, w co się ubieramy, ale także to jak się malujemy, strzyżemy i o siebie dbamy. Obecnie trendy dotyczą prawie każdej dziedziny życia, tak również jest w przypadku kosmetyków do makijażu. To, co jeszcze 2-3 lata temu było na czasie, teraz odchodzi w niepamięć i następują zmiany. W najbliższych miesiącach do łask wrócą kosmetyki do makijażu o intensywnych kolorach, które pozwolą wykonywać fantazyjne malowania.

Oko w głównej roli – czyli jakie kosmetyki do makijażu będą na topie

kosmetyki do makijażuW najbliższym czasie królować będzie eyeliner i to ten, który będzie miał wyraźny, głęboki kolor. Modne będą eyelinery neonowe w takich kolorach jak: zieleń, róż, błękit czy fiolet. Poza tym będzie się liczyła kreatywność i różnorodność w rysowaniu kresek na oku i przy oku.

Kolejny trend związany z kosmetykami do makijażu to złote i metaliczne cienie do powiek. Będą one jednak mogły służyć również do rozświetlenia kości policzkowych, dolnych powiek i okolicy brwi. Widać, że kosmetyki do makijażu znów pozwolą na ciekawe malowania, które będą się wyróżniać i przykuwać spojrzenia innych osób.

„Kocie oko” znów zawita na salonach, tym razem w kolorowym wydaniu, dlatego też przydadzą się różnobarwne kosmetyki do makijażu, szczególnie paletki z cieniami do powiek. Oko w trendach będzie zdecydowanie na pierwszym miejscu.

Na topie będą również czarne wzory wokół oka, które nadadzą drapieżności i charakteru. Popularne będą również znane wszystkim czarne kreski na powiece. To jak zostanie pomalowane oko, zależy głównie od wyobraźni twórcy makijażu.

Ważne jest by wybierać kosmetyki do makijażu wysokiej jakości, dlatego najlepiej skorzystać z dobrych sklepów jakim może być sklep internetowy Darmar, gdzie poza jakością mamy też duży wybór i dobre ceny.

Możesz również polubić…