olimp therm line fast opinie
Zdrowie

Olimp therm line fast – skuteczny na odchudzanie

Therm line fast to suplement diety dostępny w formie tabletek powlekanych, które zawierają starannie skomponowany skład bazujący na ekstraktach roślinnych. Znajdujące się w preparacie składniki aktywne przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej oraz przemianę materii, a także usuwają nadmiar wody z organizmu. W związku z tym przeznaczone są dla osób, które poszukują skutecznego środka na odchudzanie, jak i powstrzymującego zatrzymywanie wody w tkankach.

Olimp therm line fast 60 tabletek – działanie

Za skuteczne działanie preparatu odpowiadają składniki roślinne, w tym takie jak:

  • zielona herbata, która przyspiesza przemianę materii,
  • pieprz kajeński, który zawiera kapsaicynę, stymuluje spalanie komórek tłuszczowych, redukując równocześnie cellulit,
  • pokrzywa usuwa nadmiar wody oraz toksyny z organizmu.

W składzie preparatu na odchudzanie olimp therm line fastznajduje się również między innymi ekstrakt zielonej kawy, ekstrakt owoców cytrusowych oraz guarana. Wymienione składniki aktywne mają decydujący udział w skuteczności preparatu i jego działaniu odchudzającym.

olimp therm line fast opinie

Olimp therm line fast opinie i stosowanie

Tabletkiolimp therm line fastnależy przyjmować dwa razy dziennie pół godziny przed posiłkiem (np. śniadaniem lub obiadem) albo treningiem. Tabletkę należy popić obficie wodą. Nie należy przekraczać dziennej, zalecanej dawki. Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, a także pacjentów chorujących na choroby serca, nadciśnienie lub wykazujących nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Osoby mające problemy z nerkami powinny omówić stosowanie preparatu z lekarzem.

Możesz również polubić…